Teraz jest wtorek, 30 kwietnia 2024, 20:31

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zestaw "Agro" - trener dolnopłat z NPN - relacja.
PostNapisane: sobota, 22 marca 2014, 18:25 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 15 stycznia 2014, 17:39
Posty: 493
Wiek: 48
Lokalizacja: Konin
Na razie jestem w pracy, bo mam urwanie d.., nie latałem nawet ostatnio sokolikiem, wolałem skończyć DUSTY. Wyposażenie już zostało zakupione, więc może w przyszłym tygodniu, oczywiście jak mi odwagi starczy :D.

P.S. W malowaniu celowo brakuje jednego elementu, jakoś tak teraz tego jest dużo, że sobie to odpuściłem. Pas niebieski w filmie jest szerszy, teraz to zauważyłem, w modeliku którym się sugerowałem było tak jak u mnie, siudemki maja krój podobny do oryginału. Znak D7 dzięki koledze Stema.

_________________
Roman.

Nie bój się spróbować czegoś nowego. Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zestaw "Agro" - trener dolnopłat z NPN - relacja.
PostNapisane: niedziela, 23 marca 2014, 20:41 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 15 stycznia 2014, 17:39
Posty: 493
Wiek: 48
Lokalizacja: Konin
Dziś jednak wcześniej skończyłem pracę i pokusiłem się o montaż wyposażenia w celu zważenia modelu.

Silnik Turnigy D 2830-11 1000 KV
Śmigło GWS HD9050x3. Fajnie wygląda bo jest czarne, trójłopatowe jak w oryginale ale nie wiem, czy będę na nim latał.
Regulator HK 30A 3A BEC
Pakiet Zippy 1300 mAh 20C
Serwa 4 szt SG92R

Po zamontowaniu tego wszystkiego bez popychaczy i orczyków na serwach w skrzydłach wyszło na wadze 603 gramy, wydaje mi się, że to sporo ale niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni - również, co do doboru wyposażenia.

Jest jeszcze możliwość ujęcia kilku gramów, przez skrócenie kabli itp. ale raczej niewielu.

_________________
Roman.

Nie bój się spróbować czegoś nowego. Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  

119,396,543 Wyświetlone Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL